Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > URZ2C221MRD
Permintaan Quote
Melayu
256428Image URZ2C221MRD.Nichicon
URZ2C221MRD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    URZ2C221MRD
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    160V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.787" Dia (20.00mm)
  • Siri
    URZ
  • Ripple Current @ Low Frequency
    550mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    880mA @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    URZ2C221MRD-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    220µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    220µF