Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > USR1C220MDD
Permintaan Quote
Melayu
5099483Image USR1C220MDD.Nichicon
USR1C220MDD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    USR1C220MDD
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Siri
    USR
  • Ripple Current @ Low Frequency
    39mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    58.5mA @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    USR1C220MDD-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    21 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.059" (1.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    22µF