Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UUG2D220MNQ1MS
Permintaan Quote
Melayu
1051514Image UUG2D220MNQ1MS.Nichicon
UUG2D220MNQ1MS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
400+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UUG2D220MNQ1MS
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 200V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Siri
    UUG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    235mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    376mA @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - SMD
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.571" (14.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    22µF