Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UUP1V100MCL1GS
Permintaan Quote
Melayu
4432808Image UUP1V100MCL1GS.Nichicon
UUP1V100MCL1GS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UUP1V100MCL1GS
  • Penerangan
    CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Siri
    UUP
  • Ripple Current @ Low Frequency
    29mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    43.5mA @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Bi-Polar
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - SMD
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    25 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.240" (6.10mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    10µF