Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UVP2AR47MDD
Permintaan Quote
Melayu
2671396Image UVP2AR47MDD.Nichicon
UVP2AR47MDD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UVP2AR47MDD
  • Penerangan
    CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Siri
    UVP
  • Ripple Current @ Low Frequency
    14mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    28mA @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Bi-Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.079" (2.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    0.47µF