Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UVR1H010MDD
Permintaan Quote
Melayu
4760531Image UVR1H010MDD.Nichicon
UVR1H010MDD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UVR1H010MDD
  • Penerangan
    CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    17mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    34mA @ 10kHz
    Radial, Can
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.079" (2.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1µF
  • aplikasi
    General Purpose
UVR1H010MDD1TD
UVR1H010MDD1TD
Penerangan: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL