Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UVR1J682MRD
Permintaan Quote
Melayu
3498845Image UVR1J682MRD.Nichicon
UVR1J682MRD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UVR1J682MRD
  • Penerangan
    CAP ALUM 6800UF 20% 63V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.9A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.485A @ 10kHz
    Radial, Can
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    27 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.492" (12.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.969" (50.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    6800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    6800µF