Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UVR2C2R2MEA
Permintaan Quote
Melayu
3249584Image UVR2C2R2MEA.Nichicon
UVR2C2R2MEA
  • Nombor Bahagian
    UVR2C2R2MEA
  • Penerangan
    CAP ALUM 2.2UF 20% 160V RADIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    160V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    33mA @ 120Hz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.098" (2.50mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    2.2µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    2.2µF