Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UVZ2D221MHD
Permintaan Quote
Melayu
4790716Image UVZ2D221MHD.Nichicon
UVZ2D221MHD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UVZ2D221MHD
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    575mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    600mA @ 10kHz
    Radial, Can
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    29 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    220µF