Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UWD1H680MCL1GS
Permintaan Quote
Melayu
3097290Image UWD1H680MCL1GS.Nichicon
UWD1H680MCL1GS
  • Nombor Bahagian
    UWD1H680MCL1GS
  • Penerangan
    CAP ALUM 68UF 20% 50V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    150mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    300mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    28 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • galangan
    340 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.394" (10.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    68µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    68µF