Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UWS1H151MCL1GS
Permintaan Quote
Melayu
949590Image UWS1H151MCL1GS.Nichicon
UWS1H151MCL1GS
  • Nombor Bahagian
    UWS1H151MCL1GS
  • Penerangan
    CAP ALUM 150UF 20% 50V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    UWS
  • Ripple Current @ Low Frequency
    238mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    309.4mA @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - SMD
  • Nama lain
    UWS1H151MCL1GS-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.394" (10.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    150µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    150µF