Permintaan Quote
Melayu
2899578Image 170-025-273L000.NorComp
170-025-273L000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    170-025-273L000
  • Penerangan
    CONN DB25 CRIMP FEMALE NICKEL
  • Model ECAD
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Shell Selesai Ketebalan
  • Siri
    170
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    170025273L000
    725FE
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    25
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Cycles mengawan
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Penerangan terperinci
    Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Jenis penyambung
    Receptacle for Female Contacts
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
    Black
Penerangan: CONN DB25 CRIMP FEMALE TIN
Pengilang: NorComp
Pengilang: NorComp
170-025-272L020
170-025-272L020
Penerangan: SLEEVING 1" X 65' BLACK