Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 171-015-203L021
Permintaan Quote
Melayu
882557Image 171-015-203L021.NorComp
171-015-203L021
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    171-015-203L021
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    20-28 AWG
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    171
  • pembungkusan
    Tray
  • Nama lain
    171015203L021
    2215FE
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 100°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    15
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
  • flange Ciri
    Cable Side (4-40)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
  • Borang hubungan
    Stamped
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Pengilang: NorComp
Pengilang: NorComp
171-015-213R011
171-015-213R011
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
171-015-202L011
171-015-202L011