Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 171-037-213R021
Permintaan Quote
Melayu
6364416Image 171-037-213R021.NorComp
171-037-213R021
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    171-037-213R021
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    171
  • pembungkusan
    Tray
  • Nama lain
    171037213R021
    6237FE
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 100°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    37
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • flange Ciri
    Board Side (4-40)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Brass
  • Borang hubungan
    Stamped
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
171-050-101L011
171-050-101L011
Penerangan: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Pengilang: NorComp
Pengilang: NorComp
171-050-101L001
171-050-101L001
171-037-203L031
171-037-203L031
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT