Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 171-050-213R911
Permintaan Quote
Melayu
406156Image 171-050-213R911.NorComp
171-050-213R911
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    171-050-213R911
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    5 (DD, D)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    171
  • pembungkusan
    Tray
  • Nama lain
    171050213R911
    9250FE
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 100°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    50
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • flange Ciri
    Board Side (4-40); Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • ciri-ciri
    Board Lock
  • Penerangan terperinci
    50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Brass
  • Borang hubungan
    Stamped
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Pengilang: NorComp
171-2
Penerangan: VARIABLE TRANSFORMER 264V 1.75A
Pengilang: Staco Energy Products Co.
Pengilang: NorComp
171/GL
171/GL
Penerangan: WIRE FERL INSUL
Pengilang: Greenlee Communications
171-050-213R021
171-050-213R021
171/G
171/G
Penerangan: WIRE FERRULE INSUL
1710 SL001
1710 SL001
Penerangan: CABLE MIC 2COND 22AWG SHLD 1000'
Pengilang: Alpha Wire
171-3
Penerangan: VARIABLE TRANSFORMER 240V 1.75A