Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 172-025-112R011
Permintaan Quote
Melayu
2885365Image 172-025-112R011.NorComp
172-025-112R011
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    172-025-112R011
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Tin Plated
  • Siri
    172, M Series
  • pembungkusan
    Tray
  • Nama lain
    172025112R011
    2525MA
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 100°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    25
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester
  • flange Ciri
    Board Side (4-40)
  • ciri-ciri
    Grounding Indents
  • Penerangan terperinci
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Brass
  • Borang hubungan
    Machined
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Plug, Male Pins
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
    Beige
  • Jarak Backset
Penerangan: CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Pengilang: NorComp
Pengilang: NorComp
Penerangan: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT WW
172-025-112R021
172-025-112R021
172-025-112R031
172-025-112R031