Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 172-037-281L031
Permintaan Quote
Melayu
4179936Image 172-037-281L031.NorComp
172-037-281L031
  • Nombor Bahagian
    172-037-281L031
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated
  • Siri
    172, M Series
  • pembungkusan
    Tray
  • Nama lain
    11637FE
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    37
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • flange Ciri
    Mating Side (4-40)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    5A