Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 172-050-181L031
Permintaan Quote
Melayu
6670989Image 172-050-181L031.NorComp
172-050-181L031
  • Nombor Bahagian
    172-050-181L031
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    5 (DD, D)
  • Siri
    172, M Series
  • Nama lain
    11650ME
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    50
  • Penerangan terperinci
    50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
  • Borang hubungan
    Machined
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Plug, Male Pins
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
  • Jarak Backset
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT