Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 172-E15-101-031
Permintaan Quote
Melayu
3353260Image 172-E15-101-031.NorComp
172-E15-101-031
  • Nombor Bahagian
    172-E15-101-031
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A)
  • Siri
    172-E
  • Nama lain
    53E09M
    53E09M-ND
    7115ME
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 100°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    15
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Penerangan terperinci
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    5A