Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 172-E15-203R021
Permintaan Quote
Melayu
5015735Image 172-E15-203R021.NorComp
172-E15-203R021
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    172-E15-203R021
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    20-26 AWG
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    172-E, M Series
  • Nama lain
    172E15203R021
    3115FEA
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 100°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    15
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • flange Ciri
    Cable Side (4-40)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    5A