Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 172-E25-213R021
Permintaan Quote
Melayu
4660614Image 172-E25-213R021.NorComp
172-E25-213R021
Dalam stok
250+
  • Nombor Bahagian
    172-E25-213R021
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    172-E, M Series
  • Nama lain
    172E25213R021
    3525FEA
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 100°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    25
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • perumahan bahan
    Polyamide (PA6T), Nylon 6T
  • flange Ciri
    Board Side (4-40)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    5A