Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 172-E37-102R021
Permintaan Quote
Melayu
6522023Image 172-E37-102R021.NorComp
172-E37-102R021
Dalam stok
240+
  • Nombor Bahagian
    172-E37-102R021
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    20-26 AWG
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Tin Plated
  • Siri
    172-E, M Series
  • Nama lain
    172E37102R021
    3137MER
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 100°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    37
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • perumahan bahan
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • flange Ciri
    Cable Side (4-40)
  • Penerangan terperinci
    37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    5A