Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 172-E50-102R031
Permintaan Quote
Melayu
37403Image 172-E50-102R031.NorComp
172-E50-102R031
Dalam stok
240+
  • Nombor Bahagian
    172-E50-102R031
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    20-26 AWG
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    5 (DD, D)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Tin Plated
  • Siri
    172-E, M Series
  • Nama lain
    172E50102R031
    4150MER
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 100°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    50
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • flange Ciri
    Mating Side (4-40)
  • ciri-ciri
    Grounding Indents
  • Penerangan terperinci
    50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    5A