Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 172-E50-211-021
Permintaan Quote
Melayu
5957649Image 172-E50-211-021.NorComp
172-E50-211-021
  • Nombor Bahagian
    172-E50-211-021
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    5 (DD, D)
  • Siri
    172-E
  • pembungkusan
  • Nama lain
    124E09F
    124E09F-ND
    6550FE
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 100°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    50
  • flange Ciri
    Board Side (4-40)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    5A