Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 176-037-212R151
Permintaan Quote
Melayu
1529338Image 176-037-212R151.NorComp
176-037-212R151
  • Nombor Bahagian
    176-037-212R151
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Tin Plated
  • Siri
    176
  • pembungkusan
    Tray
  • Nama lain
    176-137FA
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 100°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    37
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester
  • flange Ciri
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • ciri-ciri
    Mounting Brackets
  • Penerangan terperinci
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Brass
  • Borang hubungan
    Machined
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
    Beige
  • Jarak Backset
    0.545" (13.84mm)
176/12
176/12
Penerangan: WIRE FERL INSUL
Pengilang: Greenlee Communications
Dalam stok
176-009-212R151
176-009-212R151
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SOLDER
Pengilang: NorComp
Penerangan: TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5.08MM