Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 178-015-513R571
Permintaan Quote
Melayu
3150468Image 178-015-513R571.NorComp
178-015-513R571
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    178-015-513R571
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A); 2 (DA, A)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    178
  • pembungkusan
    Tray
  • Nama lain
    1115FFE
    178015513R571
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    2, 2
  • Bilangan Jawatan
    15, 15
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • flange Ciri
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • ciri-ciri
    Board Lock, Shielded
  • Penerangan terperinci
    15, 15 Position D-Sub - Stacked Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Brass
  • Borang hubungan
    Stamped
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • Style penyambung
    D-Sub - Stacked
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
    0.318" (8.08mm)