Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 179-037-613R671
Permintaan Quote
Melayu
179-037-613R671
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
240+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    179-037-613R671
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDR
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C); 4 (DC, C)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    179
  • pembungkusan
    Tray
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    2, 2
  • Bilangan Jawatan
    37, 37
  • pemasangan Jenis
    Board Edge, Through Hole, Right Angle
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • flange Ciri
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • ciri-ciri
    Board Lock, Grounding Indents, Shielded
  • Penerangan terperinci
    37, 37 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Brass
  • Borang hubungan
    Stamped
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Plug, Male Pins
  • Style penyambung
    D-Sub - Stacked
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
    0.318" (8.08mm)
179-037-513R571
179-037-513R571
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR