Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 180-026-201L001
Permintaan Quote
Melayu
180-026-201L001
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
250+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    180-026-201L001
  • Penerangan
    CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A) High Density
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated
  • Siri
    180
  • pembungkusan
    Tray
  • Nama lain
    T826FEA
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 100°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    26
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
    Shielded
  • Penerangan terperinci
    26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Brass
  • Borang hubungan
    Stamped
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • Style penyambung
    D-Sub, High Density
  • warna
  • Jarak Backset
180-026-201L031
180-026-201L031
Penerangan: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Pengilang: NorComp
180-026-172L000
180-026-172L000
Penerangan: CONN DB26 MALE HD CRIMP TIN
Pengilang: NorComp