Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 182-025-113R171
Permintaan Quote
Melayu
4909975Image 182-025-113R171.NorComp
182-025-113R171
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    182-025-113R171
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    182
  • pembungkusan
    Tray
  • Nama lain
    182-925ME
    182025113R171
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    25
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • flange Ciri
    Housing/Shell (4-40)
  • ciri-ciri
    Ground Strap, Grounding Indents
  • Penerangan terperinci
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Brass
  • Borang hubungan
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Plug, Male Pins
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
    0.318" (8.08mm)
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Pengilang: NorComp
Penerangan: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER