Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 183-015-213R531
Permintaan Quote
Melayu
3134103Image 183-015-213R531.NorComp
183-015-213R531
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    183-015-213R531
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    183
  • pembungkusan
    Tray
  • Nama lain
    183-15FE
    183015213R531
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    15
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • flange Ciri
    Housing/Shell (4-40)
  • ciri-ciri
    Board Lock
  • Penerangan terperinci
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Brass
  • Borang hubungan
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
    0.590" (14.99mm)
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER