Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 183-037-113R161
Permintaan Quote
Melayu
301069Image 183-037-113R161.NorComp
183-037-113R161
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    183-037-113R161
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C)
    Tray
  • Nama lain
    183-737ME
    183037113R161
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bilangan Jawatan
    37
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
    Ground Strap, Grounding Indents
  • Penerangan terperinci
    37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    5A
  • Jenis penyambung
    Plug, Male Pins
  • Jarak Backset
    0.590" (14.99mm)
Penerangan: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER