Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 184-037-193L021
Permintaan Quote
Melayu
4297470Image 184-037-193L021.NorComp
184-037-193L021
  • Nombor Bahagian
    184-037-193L021
  • Penerangan
    CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT IDC
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    26-28 AWG, Stranded
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    IDC, Ribbon Cable
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    184
  • pembungkusan
    Tray
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    37
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • flange Ciri
    Cable Side (4-40)
  • ciri-ciri
    Feed Through, Grounding Indents
  • Penerangan terperinci
    37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    1A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Brass
  • Borang hubungan
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Plug, Male Pins
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
  • Jarak Backset
Penerangan: CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT IDC
Pengilang: NorComp
Dalam stok
Penerangan: CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT IDC