Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 186-015-292L551
Permintaan Quote
Melayu
186-015-292L551
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    186-015-292L551
  • Penerangan
    CONN DSUB RCPT 15POS PNL MNT IDC
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    26-28 AWG, Stranded
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    IDC, Ribbon Cable
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Tin Plated
  • Siri
    186
  • pembungkusan
    Tray
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 100°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    15
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • flange Ciri
    Housing/Shell (4-40)
  • ciri-ciri
    Feed Through, Strain Relief
  • Penerangan terperinci
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    1A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Phosphor Bronze
  • Borang hubungan
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
  • Jarak Backset
186-025-292L001
186-025-292L001
Penerangan: CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT IDC
Pengilang: NorComp
Pengilang: NorComp
Penerangan: CONN DSUB PLUG 25POS PNL MNT IDC
Penerangan: CONN DSUB RCPT 15POS PNL MNT IDC
Penerangan: CONN DSUB PLUG 15POS PNL MNT IDC
Penerangan: CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT IDC