Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 190-025-213L009
Permintaan Quote
Melayu
190-025-213L009
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    190-025-213L009
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
    250V
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    190
  • pembungkusan
  • Nama lain
    NOR1724
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    25
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
    Board Lock
  • Penerangan terperinci
    25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    3A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Brass
  • Borang hubungan
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    30.0µin (0.76µm)
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
Penerangan: TKLS-LG ENC. LID SCREW FOR TK- H
Pengilang: Altech Corporation
190-025-213L007
190-025-213L007
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Pengilang: NorComp
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 25P SMD R/A SLDR
Pengilang: NorComp
Penerangan: CONN DSUB RCPT 9POS SMD R/A SLDR