Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 191-025-113L551
Permintaan Quote
Melayu
191-025-113L551
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    191-025-113L551
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
  • Model ECAD
  • Voltan - DC Spark Over (Nom)
    Brass
  • voltan
  • Atribut jenis
  • penamatan
    Solder
  • menyusun Arah
    Signal
  • Shell Saiz - Insert (Convert Dari)
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    191
  • Rosh Status
    Tray
  • Pitch - Penyambung
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    25
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    191-025-113L551
  • Panjang - Threaded Bahagian bawah Ketua
  • ciri-ciri
    Grounding Indents, Shielded
  • berkembang Penerangan
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
  • Penerangan
  • Rating Semasa (Per Contact)
    Housing/Shell (4-40)
  • Rating Semasa
    5A