Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 194-044-213L531
Permintaan Quote
Melayu
194-044-213L531
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    194-044-213L531
  • Penerangan
    CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B) High Density
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    194
  • pembungkusan
    Tray
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    44
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • flange Ciri
    Housing/Shell (4-40)
  • ciri-ciri
    Board Lock, Shielded
  • Penerangan terperinci
    44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    2A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Phosphor Bronze
  • Borang hubungan
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • Style penyambung
    D-Sub, High Density
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
    0.350" (8.89mm)