Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 196-026-113L001
Permintaan Quote
Melayu
196-026-113L001
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
70+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    196-026-113L001
  • Penerangan
    CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A) High Density
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    196, M Series
  • pembungkusan
    Tray
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    26
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
    Grounding Indents, Shielded
  • Penerangan terperinci
    26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    2A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Brass
  • Borang hubungan
    Machined
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Plug, Male Pins
  • Style penyambung
    D-Sub, High Density
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
Penerangan: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT