Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 197-078-213L031
Permintaan Quote
Melayu
197-078-213L031
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
40+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    197-078-213L031
  • Penerangan
    CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    5 (DD, D) High Density
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    197, M Series
  • pembungkusan
    Tray
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    4
  • Bilangan Jawatan
    78
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • flange Ciri
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • ciri-ciri
    Shielded
  • Penerangan terperinci
    78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    2A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Phosphor Bronze
  • Borang hubungan
    Machined
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • Style penyambung
    D-Sub, High Density
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
Penerangan: TS15/111 DIN RAIL FOR TK1309 131
Pengilang: Altech Corporation
Penerangan: CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Pengilang: NorComp
197-078-213L001
197-078-213L001
Penerangan: CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Pengilang: NorComp