Permintaan Quote
Melayu
4249591Image 2163-14-02-P2.NorComp
2163-14-02-P2
  • Nombor Bahagian
    2163-14-02-P2
  • Penerangan
    CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 14POS
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Board or Cable
  • menyelubungi
    Unshrouded
  • Siri
    2163
  • Row Jarak - Mengawan
  • Pitch - Mengawan
    0.079" (2.00mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Secara keseluruhan Cara Negara
  • Nama lain
    2163R-14
  • Suhu Operasi
  • Bilangan Baris
    1
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    14
  • pemasangan Jenis
    Through Hole, Right Angle
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Thermoplastic, Glass Filled
  • penebat Tinggi
    0.059" (1.50mm)
  • penebat Warna
    Black
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Push-Pull
  • Penerangan terperinci
    Connector Header Through Hole, Right Angle 14 position 0.079" (2.00mm)
  • Rating Semasa
  • Jenis hubungan
    Male Pin
  • Hubungi bentuk
    Square
  • Hubungi bahan
    Phosphor Bronze
  • Cara Negara - Post
    0.118" (3.00mm)
  • Cara Negara - Mengawan
    0.152" (3.86mm)