Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 671-015-103L011
Permintaan Quote
Melayu
3101265Image 671-015-103L011.NorComp
671-015-103L011
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
60+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    671-015-103L011
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    20-28 AWG
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    Seal-D 671
  • pembungkusan
    Tray
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 100°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    15
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
    IP66 - Dust Tight, Water Resistant
  • perumahan bahan
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • flange Ciri
    Cable Side (4-40)
  • ciri-ciri
    Grounding Indents
  • Penerangan terperinci
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    5A