Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 680-026-113R051
Permintaan Quote
Melayu
4427153Image 680-026-113R051.NorComp
680-026-113R051
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
60+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    680-026-113R051
  • Penerangan
    CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A) High Density
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    Seal-D 680
  • pembungkusan
    Tray
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 100°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    26
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
    IP66 - Dust Tight, Water Resistant
  • perumahan bahan
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • flange Ciri
    Board Side (4-40)
  • ciri-ciri
    Board Lock, Grounding Indents
  • Penerangan terperinci
    26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    5A