Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 683-015-113R531
Permintaan Quote
Melayu
1294858Image 683-015-113R531.NorComp
683-015-113R531
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
70+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    683-015-113R531
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    Seal-D 683
  • pembungkusan
    Tray
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    15
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
    IP66 - Dust Tight, Water Resistant
  • perumahan bahan
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • flange Ciri
    Housing/Shell (4-40)
  • ciri-ciri
    Board Lock, Grounding Indents
  • Penerangan terperinci
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Brass
  • Borang hubungan
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Plug, Male Pins
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
    0.590" (14.99mm)
683
Penerangan: CONN HDR MINI/SMALL HSG 11-PIN
Pengilang: Keystone Electronics Corp.
683-009-113R531
683-009-113R531
Penerangan: CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SOLDER
Pengilang: NorComp
Penerangan: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Pengilang: NorComp
6830 BK001
6830 BK001
Penerangan: HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 1000'
Pengilang: Alpha Wire
683
Penerangan: LAMP INCAND RT-1 WIRE TERM 5V
Pengilang: VCC (Visual Communications Company)
6830 BR005
6830 BR005
Penerangan: HOOK-UP STRND 12AWG BROWN 100'
Pengilang: Alpha Wire
683-5
Penerangan: BRIDGE RECTIFIER
Pengilang: Microsemi
683-3
Penerangan: BRIDGE RECTIFIER
Pengilang: Microsemi
6830 BK005
6830 BK005
Penerangan: HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 100'
683/4 BK038
683/4 BK038
Penerangan: CABLE MOD COIL 5COND BLACK 20'
683-10PK
683-10PK
6830 BL005
6830 BL005
Penerangan: HOOK-UP STRND 12AWG BLUE 100'
683-009-113R171
683-009-113R171
6830 BL001
6830 BL001
Penerangan: HOOK-UP STRND 12AWG BLUE 1000'
6830 BR001
6830 BR001
Penerangan: HOOK-UP STRND 12AWG BROWN 1000'
Pengilang: JKL Components Corporation
Penerangan: CABLE MOD COIL 5COND BLACK 10'
Penerangan: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER