Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 780-M44-213R051
Permintaan Quote
Melayu
6231702Image 780-M44-213R051.NorComp
780-M44-213R051
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    780-M44-213R051
  • Penerangan
    CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B) High Density
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    Seal-D 780-M
  • pembungkusan
    Tray
  • Nama lain
    780M44213R051
    NOR1096
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    44
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • perumahan bahan
    Polyamide (PA6T), Nylon 6T
  • flange Ciri
    Board Side (4-40)
  • ciri-ciri
    Board Lock
  • Penerangan terperinci
    44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    5A