Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > 822B019-273L601
Permintaan Quote
Melayu
822B019-273L601
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
18+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    822B019-273L601
  • Penerangan
    CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    280V
  • penamatan
    Solder Cup
  • perisai
    Shielded
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
  • Bahan Shell
    Brass
  • Shell Selesai
    Nickel
  • Siri
    QUIK-LOQ™ 822B
  • pembungkusan
    Tray
  • orientasi
    Keyed
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 200°C
  • Bilangan Jawatan
    19
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • pemasangan Ciri
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Masukkan bahan
    Polyphenylene Sulfide (PPS)
  • Perlindungan Ingress
    IP50 - Dust Protected
  • ciri-ciri
    Backshell, Strain Relief
  • Jenis Fastening
    Push-Pull
  • Penerangan terperinci
    19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Rating Semasa
    5A
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Cara Selesai Ketebalan - Mengawan
    7.00µin (0.178µm)
  • Cara Selesai - Mengawan
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • warna
    Black, Silver
  • Pembukaan kabel
    0.209" ~ 0.244" (5.30mm ~ 6.20mm)