Permintaan Quote
Melayu
5233019Image 953-037-030R121.NorComp
953-037-030R121
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    953-037-030R121
  • Penerangan
    BACKSHELL 37POS 35DEG DIE CAST
  • Model ECAD
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    953, ARMOR
  • Plating
    Nickel over Copper
  • Nama lain
    953-37C35E
  • Bilangan Jawatan
    37
  • bahan
    Metal, Zinc
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perkakasan
    Assembly Hardware, Strain Relief
  • ciri-ciri
    Mating Screws 4-40
  • Penerangan terperinci
    37 Position Two Piece Backshell Connector Silver 35° Shielded
  • warna
    Silver
  • Jenis kabel
    Round
  • Exit kabel
    35°
  • Jenis aksesori
    Two Piece Backshell
9530
Penerangan: MACH SCREW FLAT SLOTTED #4-40
Pengilang: Keystone Electronics Corp.
Penerangan: ASSY 31M CONN LEFT SLIDE
Pengilang: Agastat Relays / TE Connectivity
9530
Penerangan: 4PC ACCUFORM FOAM SET FOR SE1530
Pengilang: Serpac Electronic Enclosures
Penerangan: VERTIC COVER 31W HYB CONN