Permintaan Quote
Melayu
6061846Image 978-015-020R121.NorComp
978-015-020R121
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    978-015-020R121
  • Penerangan
    BACKSHELL DB15 METALIZED PLASTIC
  • Model ECAD
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    978
  • Plating
    Nickel over Copper
  • Nama lain
    915CAE
    978015020R121
  • Bilangan Jawatan
    15
  • bahan
    Plastic, Metallized
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perkakasan
    Assembly Hardware, Strain Relief
  • ciri-ciri
    Mating Screws 4-40, Sealed
  • Penerangan terperinci
    15 Position Two Piece Backshell Connector Silver 180° Shielded
  • warna
    Silver
  • Jenis kabel
    Round
  • Exit kabel
    180°
  • Jenis aksesori
    Two Piece Backshell
Penerangan: BACKSHELL DB9 METALIZED PLASTIC
Pengilang: NorComp
978-025-010R031
978-025-010R031
Penerangan: CONN BACKSHELL 25POS 180DEG GRAY
Pengilang: NorComp
Penerangan: CONN BACKSHELL 15POS 180DEG GRAY