Permintaan Quote
Melayu
4578432Image 983-037-010R031.NorComp
983-037-010R031
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    983-037-010R031
  • Penerangan
    CONN BACKSHELL 37POS 180DEG GRAY
  • Model ECAD
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    983
  • Plating
  • Nama lain
    937PE
    983037010R031
  • Bilangan Jawatan
    37
  • bahan
    Thermoplastic
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perkakasan
    Strain Relief
  • ciri-ciri
    Mating Screws 4-40
  • Penerangan terperinci
    37 Position Two Piece Backshell Connector Gray 180° Unshielded
  • warna
    Gray
  • Jenis kabel
    Round
  • Exit kabel
    180°
  • Jenis aksesori
    Two Piece Backshell
Penerangan: BACKSHELL DB25
Pengilang: NorComp
Penerangan: BACKSHELL DB25 METALIZED PLASTIC
Pengilang: NorComp
Penerangan: BACKSHELL DB37 METALIZED PLASTIC
983-0A 08-03 PN
983-0A 08-03 PN
Penerangan: 983-0A 08-03 PN
Pengilang: Agastat Relays / TE Connectivity
983-050-020R122
983-050-020R122
Penerangan: BACKSHELL DB50 PLASTIC
983-0A 10-05 P6
983-0A 10-05 P6
Penerangan: 983-0A 10-05 P6
Penerangan: CONN BACKSHELL 50POS 180DEG GRAY