Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > 15FR070E
Permintaan Quote
Melayu
1789729Image 15FR070E.Ohmite
15FR070E
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    15FR070E
  • Penerangan
    RES 0.07 OHM 5W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.331" Dia x 0.937" L (8.40mm x 23.80mm)
  • Siri
    10
  • Mod panel
    70 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    5W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Current Sense, Non-Inductive
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    70 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element