Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > 805F5R0E
Permintaan Quote
Melayu
3405692Image 805F5R0E.Ohmite
805F5R0E
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    805F5R0E
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 5 OHM 1% 5W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm)
  • Siri
    Metal-Mite®89
  • Mod panel
    5 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    5W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial, Box
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • pemasangan Ciri
    Flanges
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Style Lead
    Solder Lugs
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.330" (8.38mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    5 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor