Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > 810F2K5E
Permintaan Quote
Melayu
4160750Image 810F2K5E.Ohmite
810F2K5E
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    810F2K5E
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 2.5K OHM 1% 10W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.750" L x 0.812" W (19.05mm x 20.63mm)
  • Siri
    Metal-Mite®89
  • Mod panel
    2.5 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    10W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial, Box
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • pemasangan Ciri
    Flanges
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    28 Weeks
  • Style Lead
    Solder Lugs
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.400" (10.16mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    2.5 kOhms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor